Zastępstwa w dniu 2023-01-12 czwartek
|
Marcelina Gładysiak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
2 TF - Historia sztuki rozszerzona, 112
|
Monika Troczka
|
|
4
|
2 TP - Witryny i aplikacje internetowe, 40
|
Adrian Wojciechowski
|
|
5
|
1 TP(1) - Informatyka, 40
|
Adrian Wojciechowski
|
|
6
|
1 TP(1) - Podstawy informatyki, 40
|
Adrian Wojciechowski
|
|
7
|
3 TPr(2) - Pracownia programowania aplikacji mobilnych, 40
|
Adrian Wojciechowski
|
|
8
|
4 T5i(2) - Tworzenie stron i aplikacji internetowych, 40
|
Adrian Wojciechowski
|
|
9
|
4 T5i(2) - Tworzenie stron i aplikacji internetowych, 40
|
Adrian Wojciechowski
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
8
|
PSA
|
Justyna Lepa
|
|
|
|
|
|
Ewa Gołębiewska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
4 T5i(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
4 T5i(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
4 T5i(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
4
|
4 T5i(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
5
|
2 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
6
|
2 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
7
|
2 Ti(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
0
|
PSA
|
Martyna Chrzanowska
|
|
2
|
PPA
|
Dorota Klimczyk
|
|
4
|
PPA
|
Monika Maciejewska
|
|
|
|
|
|
Ireneusz Gryz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
4 TWe(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
2
|
4 TL(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
3
|
4 TL(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
|
|
|
|
Krystian Grzywacz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
3 TAS - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
3 TAS - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
4 Ti - Matematyka, 42
|
Katarzyna Socha
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
PLA
|
Małgorzata Majewska
|
|
|
|
|
|
Jarosław Jędrzejczyk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
4 T5F(2) - Język angielski, 103
|
Tomasz Łuczkowski
|
złączenie grup
|
7
|
1 TS - Język angielski, 103
|
Ireneusz Gryz
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
IIP
|
Tomasz Łuczkowski
|
|
6
|
IL
|
Milena Sobczak
|
|
|
|
|
|
Kamil Kałuża
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
0
|
4 T5L(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
Odpracowane na 7. godz.
|
|
|
|
|
Dorota Klimczyk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
3 TFm - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
Odpracowane na 6. gpodz.
|
|
|
|
|
Izabela Kozioł
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
3 TWF(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
2 TWe - Anatomia i fizjologia zwierząt, 55
|
Dorota Klimczyk
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
PPA
|
Patrycja Krzesłowska
|
|
|
|
|
|
Marzena Krawiec
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
0
|
1 TS(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
1
|
1 TS(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
1 TL(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
4
|
4 T5L - Wychowanie fizyczne, S2
|
Dorota Klimczyk
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
DZ2
|
Jolanta Proszak
|
|
|
|
|
|
Patrycja Krzesłowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 1BL(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
1 1BL(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
2 TSA(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
4
|
3 TLo(2) - Pracownia magazynowa, 224
|
Małgorzata Tym
|
złączenie grup
|
5
|
3 TLo(2) - Pracownia magazynowa, 224
|
Małgorzata Tym
|
złączenie grup
|
6
|
1 TS - Podstawy logistyki i magazynowania, 224
|
Aleksandra Misiak
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
IIL
|
|
|
|
|
|
|
Magdalena Krzeszewska-Zachary
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
8
|
1 TWw(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
9
|
1 TWw(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
Szat
|
Jolanta Kołodziejczyk
|
|
|
|
|
|
Beata Kuśnierek - Kamińska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
2 Ti(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
Odpracowane 13.01.23
|
4
|
4 TF(2) - Język niemiecki, 113
|
Katarzyna Socha
|
za nieobecny oddział
|
6
|
4 1TS - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
7
|
3 TLo - Język niemiecki, 119
|
Monika Maciejewska
|
za ostatnią lekcję
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
Szat
|
Kamil Kałuża
|
|
|
|
|
|
Justyna Lepa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
9
|
1 TF - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
Odpracowane 13.01.23
|
|
|
|
|
Monika Maciejewska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
8
|
3 TLo - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
Odpracowane na 7. godz.
|
|
|
|
|
Mariusz Przybylski
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
3 TPr - Historia, 111
|
Piotr Wentlant
|
|
5
|
2 TSA - Historia, 64
|
Kinga Matusiewicz
|
za nieobecny oddział
|
6
|
1 TPT - Historia, 119
|
Ireneusz Gryz
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
Szat
|
Maciej Nowakowski
|
|
5
|
Szat
|
Jakub Kania
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Pyrkosz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 Ti(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
2 Ti(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
2 TL(2) - Język angielski, 206
|
Svitlana Tsypriak
|
złączenie grup
|
4
|
2 TL(2) - Język angielski, 206
|
Kamil Kałuża
|
złączenie grup
|
5
|
1 TF(1) - Język angielski, 206
|
Svitlana Tsypriak
|
złączenie grup
|
6
|
3 TFm - Język angielski, 206
|
Dorota Klimczyk
|
za ostatnią lekcję
|
7
|
3 TWF(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
0
|
IS
|
Kamil Kałuża
|
|
2
|
IIP
|
Agnieszka Rodak
|
|
6
|
IIP
|
Jakub Kania
|
|
|
|
|
|
Paweł Rogaliński
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
2 TF - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
8
|
4 T5F - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
IID
|
Marzena Krawiec
|
|
8
|
Szat
|
Aurelia Kania-Hrychorczuk
|
|
|
|
|
|
Ewa Rosiak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 TL - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
1 TS - Filozofia, 120
|
Ewa Czerwińska
|
za nieobecny oddział
|
3
|
1 TPT - Język polski, 120
|
Justyna Lepa
|
|
4
|
1 TPT - Język polski, 120
|
Agnieszka Rodak
|
|
5
|
4 TAW - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
6
|
4 TAW - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
7
|
1 TL(2) - Język angielski, 120
|
Joanna Jajczak
|
złączenie grup
|
8
|
4 T5W - Język polski, 120
|
Agata Szymor
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
IL
|
Dorota Tarkowska
|
|
5
|
IL
|
Justyna Lepa
|
|
7
|
IL
|
Jakub Kania
|
|
|
|
|
|
Marian Róg
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
2 TL(1) - Złączenie grup
|
|
Prof. Tsypriak
|
4
|
2 TL(1) - Złączenie grup
|
|
Prof. Kałuża
|
7
|
2 TL(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
8
|
2 TL(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Andrzej Sałata
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 Ti(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
2 Ti(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
2 Ti(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
4
|
2 Ti - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
5
|
2 Ti(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
6
|
2 Ti(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
PPA
|
Katarzyna Olejniczak
|
|
5
|
PPA
|
Monika Maciejewska
|
|
|
|
|
|
Milena Sobczak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
8
|
4 TSA(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
8
|
PLA
|
Piotr Świderski
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Tym
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 TL(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
4 Ti(2) - Język niemiecki, 104
|
Barbara Jasińska
|
za nieobecny oddział
|
3
|
4 TL(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
7
|
2 TL(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
8
|
2 TL(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
IP
|
Tomasz Łuczkowski
|
|
|
|
|
|
Piotr Wierciński
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
4 TL - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
5
|
1 TWw - Geografia, 221
|
Dorota Klimczyk
|
za nieobecny oddział
|
6
|
4 TSA(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
7
|
4 TSA(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
Szat
|
Ireneusz Gryz
|
|
|
|
|
|
Joanna Wiśniak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
4 TAW(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
2
|
4 TAW(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
3
|
3 TLo - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
4
|
4 T5F - Chemia, 36
|
Izabela Kozioł
|
za nieobecny oddział
|
6
|
2 TWe - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
7
|
4 T5L - Chemia, 36
|
Kamil Kałuża
|
Za 0. godz.
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
PLA
|
Katarzyna Socha
|
|
7
|
PPA
|
Monika Troczka
|
|
|
|
|
|
Bartosz Wojciechowski
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
3 TFm - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
1 1BF(2) - Obróbka i publikacja obrazu, Atel2
|
Paweł Rogaliński
|
złączenie grup
|
4
|
1 1BF(2) - Obróbka i publikacja obrazu, Atel2
|
Paweł Rogaliński
|
złączenie grup
|
5
|
1 1BF(2) - Obróbka i publikacja obrazu, Atel2
|
Paweł Rogaliński
|
złączenie grup
|
6
|
2 TF - Teoria obrazu fotograficznego, Atel2
|
Monika Troczka
|
|
8
|
1 TF - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
9
|
1 1BF - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
Odpracowane na 7. godz.
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
DZ2
|
Małgorzata Łukasik
|
|
4
|
DZ2
|
Piotr Janik
|
|
6
|
DZ1
|
Arkadiusz Cygan
|
|
|
|
|
|
Jerzy Ziółkowski
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 TP - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
1 TL - Geografia rozszerzona, 108
|
Aleksandra Misiak
|
|
5
|
1 1BL - Geografia, 116
|
Ireneusz Gryz
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
IP
|
Kinga Matusiewicz
|
|
2
|
IP
|
Maciej Nowakowski
|
|